Gmina Komarów-Osada znowu  górą!!!

JacniaDnia 25.02.2011 r. w Jacni odbyły się Zimowe Igrzyska LZS. W tym roku broniliśmy, po raz trzeci,  I- ego miejsca i się udało. II miejsce zajął Zamość, III miejsce Zwierzyniec, IV Adamów i V Sułów.W kategorii zjazd na jabłuszku I miejsce zajęła Weronika Wawręty ;w kategorii sanki dziewczęta I miejsce Diana Ochniowska, II miejsce Katarzyna Andrzejewska ;  sanki kobiet  I miejsce zajęła Joanna Karwat, III miejsce Justyna Szeremeta .Wszystkie miejsca na podium były dla Komarowa w kategorii sanki mężczyzn, I miejsce zajął Grzegorz Wojciechowski, II miejsce Karol Kołtuniak, III Henryk Baraniecki. W zjeździe na desce snowboardowej III miejsce wywalczył Jakub Naworol. W zjeździe drużynowym na sankach kobiet drużyna „Lejdis” zajęła II miejsce.Nasi strażacy w konkurencji zjazd na „byle czym” wywalczyli III miejsce. Pan Stanisław Siek Sekretarz naszej gminy w kategorii „sanki Vip” godnie reprezentował naszą gminę zajmując I miejsce.

 

Skip to content