igrzyskamiaczyn1.jpgPonad 120-osobowa reprezentacja Gminy Komarów-Osada wzięła udział z 11 Powiatowych Igrzyskach LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi, które 17 i 18 lipca odbyły się w Miączynie.

 

Mimo ponad 30-stopniowego upału zawodnicy z Komarowa i okolic rywalizowali z reprezentacjami 14 innych gmin Powiatu Zamojskiego zarówno w grach zespołowych jak i konkurencjach indywidualnych. 

Miejsca na podium zajmowali m.in.: Mateusz Sokołowski w zawodach sprawnościowych bezpieczeństwa ruchu drogowego, Karol Kołtuniak w biegu na 100 metrów chłopców i Paweł Danielewicz w przerzucaniu opony. Ponadto II miejsce w przeciąganiu liny zajęła drużyna kobieca, a III miejsce w przenoszeniu worków z piaskiem zespół mężczyzn.

Zawodnicy z Komarowa startowali też w takich konkurencjach jak: koszykówka, skok w dal z miejsca, siatkówka oraz piłka nożna kobiet i mężczyzn. „Sportowego honoru” gminy broniła m.in. wójt Wiesława Sieńkowska.   

W klasyfikacji generalnej reprezentacja Komarowa zdobyła wysokie 6 miejsce. W nagrodę otrzymała puchar, dyplomy i nagrody rzeczowe.

(fot.SOK Komarów-Osada)
Więcej na www.iaslubelskie.pl

Skip to content